SzymonMówi: Jak być skutecznym Liderem Zespołu w czasie projektu. Część IV.

Część III Wiesz już co robić, by wykorzystać zmianę na korzyść swoją i swojego zespołu. Jednak, co zrobić, kiedy nic nie dzieje się tak jak to zaplanowano? W ostatniej części tego artykułu dowiesz się jak uratować to, co zostało ze wstępnych założeń i jak wspomóc swój zespół w tym trudnym momencie. Co robić kiedy projekt … Continue reading SzymonMówi: Jak być skutecznym Liderem Zespołu w czasie projektu. Część IV.

SzymonMówi: Jak być skutecznym Liderem Zespołu w czasie projektu. Część III.

Część II W części drugiej dowiedziałeś się, jaka powinna być Twoja rola w projekcie oraz ile zależy od poziomu Twojego zaangażowania. Podzieliłem się też z Tobą, moim doświadczeniem, opisując możliwe reakcje zespołu. Poniżej dowiesz się, jakie działania powinieneś wykonać, by pozytywnie wpłynąć, zarówno na zespół, jak i postęp projektu. Co robić by ułatwić życie Twojemu … Continue reading SzymonMówi: Jak być skutecznym Liderem Zespołu w czasie projektu. Część III.

Czarnobyl, czyli gdzie podziało się dobre zarządzanie?

Widzieliście już nowy miniserial HBO pt.: Czarnobyl? Jeśli nie radzę szybko nadgonić zaległości. Serial jest fenomenalnie nakręcony! Choć historia wydaje się znana, to przynajmniej ja odkrywałem ją na nowo wraz z bohaterami. Warto dodać, że poza fantastyczną realizacją i scenariuszem mocną stroną tej produkcji jest też fenomenalna gra aktorska. Dlaczego SzymonMówi: zajmuje się kinematografią? Ponieważ … Continue reading Czarnobyl, czyli gdzie podziało się dobre zarządzanie?

SzymonMówi: Jak być skutecznym Liderem Zespołu w czasie projektu. Część II.

Część I W Części I przedstawiłem Ci moje doświadczenie w zarządzaniu projektami, jak i w byciu Liderem Zespołu podczas projektu. Wprowadziłem Cię też w świat projektu, wnoszącego zmianę do Twojej organizacji. W kolejnej części dowiesz się, jaka powinna być Twoja rola w projekcie, ile zależy od poziomu Twojego zaangażowania. Podzielę się też z Tobą, moim … Continue reading SzymonMówi: Jak być skutecznym Liderem Zespołu w czasie projektu. Część II.

SzymonMówi: Jak być skutecznym Liderem Zespołu w czasie projektu. Część I

Wstęp Dlaczego ja? W swojej karierze mam doświadczenie, jako Lider Zespołu oraz Kierownik Projektu (PM). Ten artykuł powstał, by pomóc Liderom takim jak Ty, którzy nie mają doświadczenia bądź wciąż czują się niepewnie w pracy na projekcie. Pamiętam, kiedy sam musiałem przeprowadzić mój zespół przez zmianę w ramach globalnego projektu, który obejmował między innymi mój … Continue reading SzymonMówi: Jak być skutecznym Liderem Zespołu w czasie projektu. Część I

SzymonMówi: Jak być skutecznym Liderem Zespołu w czasie projektu. Wstęp.

Bazując na moim doświadczeniu, chcę Ci pokazać, że nie tylko TY możesz się czuć zagubiony. Podzielę się z Tobą moimi obserwacjami na temat zachowań występujących w zespołach. Pokażę, że będąc częścią zmiany jako lider, możesz przekuć ten trudny czas w fundament dalszego rozwoju Twojego zespołu. Ten artykuł jest dla Ciebie... Jeśli jesteś Liderem Zespołu w … Continue reading SzymonMówi: Jak być skutecznym Liderem Zespołu w czasie projektu. Wstęp.

3..2…1… Start

Moi Drodzy, Dziękuję za wizytę! Mam nadzieję, że zagościcie tu na dłużej. By Was do tego zachęcić, chciałbym reguralnie dodawać tu nowe treści. Poniżej znajdziecie typy artykułów oraz częstotliwość ich dodawania:- SzymonMówi: Jak... to cykl artykułów poradnikowych, mających na celu przekazanie Wam podpowiedzi pomocnych w różnych sytuacjach zawodowych. Chciałbym, by taki artykuł ukazywał się co … Continue reading 3..2…1… Start